Diskusní téma: Vzpomínky fans na Guns v Praze 2010

Re: Výzva

Honzo, perfektní nápad tahle anketa, je vidět, že jsi třída. Když čtu odpovědi jednotlivých FUNS, je vidět, jak se GNR dokázaly lidem dostat pod kůži. Znovu musím konstatovat, že ty a DAVE F. jste borci, kteří jdou do toho srdcem a moc vám děkuju, že děláte to co děláte. Stránky vás obou jsou pro mě opravdová lahůdka, kterou si moc rád vychutnávám. A jsem ještě radši, že tenhle názor nemám jen já, ale i jiný lidi a že vůbec tady ty lidi, co jim v krvi proudí pistole a růže jsou a našli si cestu na vaše stránky. Jinak já slyšel poprvé GNR v létě roku 1989, konkrétně skladbu Sweet child o´mine. Na ten moment nikdy nezapomenu, protože se mnou to poslouchalo a vlastně poprvé slyšelo GNR několik desítek lidí a z toho bylo hodně našich tehdejších ,,sovětských přátel". Dodnes si pamatuju jejich tváře, tohle oni prostě neznali, koneckonců já do té doby také ne. Dodnes děkuju osudu, že mně umožnil poznat člověka, který už v té době v tehdejší ČSSR se nějak dostal k LP Apetite for Destruction, samozřejmě tehdy to měl kopii na kazetě a vesele se to kopírovalo dál. Ale jak říkám, nebo vlastně píšu, bylo to úžasný, myslím ta muzika samozřejmě.

Přidat nový příspěvek