Diskusní téma: Vzpomínky fans na Guns v Praze 2010

Re: Re: Výzva

Mockrát děkuju za komentář, ohromně mě potěšil! Takhle pozitivní názor mi vždycky udělá obrovskou radost. Vážím si toho, ještě jednou děkuju :-) Podle mě to nejlíp vyjádřila Monika – "cítím to jako velikej dar, že jsem nadšenej fanoušek. Těším se na koncerty, těším se na nový články, těším se na novinky, diskuze apod. A vím, že nikdy nejsem sama. Vždycky je tu parta podobnejch lidí, kteří sdílí to nadšení a rádi si popovídají o všem a předají svoje pocity atd."
Je to skvělej pocit vědět, že nejsi sám a je tu celá řada fanoušků, který to nadšení sdílej s tebou. To je taky důvod proč mám Facebook – na jednu stranu si uvědomuju, že je to strašně nebezpečný a člověk musí bejt opatrnej, aby se do ničeho nezaplet, na druhou stranu je to to nejlepší místo, kde je jasně vidět ta vášeň a láska fanoušků ke kapelám, v tomhle případě ke Guns. Přesto, jakou maj Axl/Guns v médiích pověst, je bezvadný vědět, že existujou lidi, kteří vědí, že pravda je někde úplně jinde a drží s kapelou.
Mě ke kapele přivedla Paradise City v únoru 2006 a pak se GN'R stali mou nejoblíbenější kapelou :-)
I když jsem si vědom toho, že Guns v ČR nejsou zdaleka tak populární jako jiný kapely, vím, že je tady celá řada fanoušků, který maj ke kapele stejnej postoj jako já a ten pocit je úžasnej. Díky všem fanouškům, který Guns N' Roses milujou a podporujou je. Pevně věřím, že se za pár let sejdeme všichni na koncertě v O2 areně!

Přidat nový příspěvek