Diskusní téma: Axl N' Slash Rockline interview: leden 1994

Re: Re: super

Úplne s tebou, Honzo, súhlasím. Rok 2010 bol neskutočný, čo sa týka Axlovho hlasu, a potom prišlo neslávne slávne Rio 2011 - no, stačí si to pozrieť na YouTube. To bol trapas. Vlastne doteraz sa divím, že Axl ten koncert psychicky ustál a neušiel po November Rain z podia. Hlasovo a koncentráciou bol mimo, plus nadváha a najmä tá opuchnutá tvár.....Zrejme depresie, lieky, alkohol?
Čo sa týka rokov 1994-2000, možno trávil Axl veľa času v Sedone v Arizone, kde mal svoju ezoterickú priateľku Yodu. On sám zas povedal, že chodieval do Las Vegas, kde sa len tak prechádzal a pozoroval ľudí - vraj ho nikto nikdy nespoznal. Vieš si predstaviť, že jedna z najväčšich hudobných hviezd trávi svoj čas tým, že chodí po Vegas Strip a pozoruje ľudí?? Surrealistické ako celý Axl.
Presne, ako si napísal - aj v súčasnosti, keď Axl nekoncertuje, tak sa žiadne fotky neobjavujú. A jeho terajšia podoba je pritom dosť charakteristická - divné klobúky, nápadné kožené bundy s cvokmi, veľké okuliare - aspoň ja by som ho spoznala aj z kilometra.
Mám pocit, že sa Axl pred vonkajším svetom ukryl a žije si vo svojom malom súkromnom svete, ktorý si mohol vytvoriť vďaka svojmu postaveniu a peniazom. Podľa jeho tweetov žije najmä zvieratami a jedlom - tie sarkastické tweety o žirafe Marcusovi z dánskej zoo nemali chybu. Čím ďalej, tým viac mám pocit, že hudba a image už ani zďaleka nie sú jeho prioritou.

Přidat nový příspěvek