Diskusní téma: Axl N' Slash Rockline interview: leden 1994

Re: několik poznámek...

Tomu se říká pořádná a plodná diskuze! Díky za postřehy, vždycky stojej za přečtení.
- Jasně, internet a všechny sociální sítě byly v plenkách, takže se nelze divit, že těch fotek je málo, ale vezmi si třeba období od července 2007 do prosince 2009. Co se týče počítačů apod., žádnej problém, a stejně za tu dobu neexistuje žádná fotka, kromě tý, jak je s Bachem ve studiu…
- Image z let 2001–2002 mě nepřestává fascinovat, nechápu, kam dal oči. Jak přišel na ty fotbalový a hokejový dresy… Záhad. Upřímně řečeno, tehdejší image kapely byla vůbec strašná, hlavně teda trojka Axl – Bucket – Robin. To prostě nebyli Guns N‘ Roses. A pak přijde rok 2006 a Axl zase chodí skvěle oblíkanej… Zajímalo by mě, jaký vlivy na něj v určitý éře působí. Ono už RIR III a jeho tepláky s košilema byly dost mimo.
- V rozhovoru z NBA vypadal strašně a myslim si, že tenkrát prostě nějaký problémy (nemoc) mít musel, protože to jediný by aspoň trochu vysvětlovalo, kam se vytratil pravej Axl.
- Mimochodem, dodneška mě moc zajímá, proč skončilo z čista jasna turné 2002… Moje vlastní teorie vždycky byla, že Axl pochopil, že s takovou verzí Guns nemůže nikdy uspět… Ale znovu říkám, to si myslim jenom já.
- Je jasný, že toho Axl zažil víc než dost a v jeho životě se udála řada bolestných událostí, o kterých ani nevíme, a ke kterým se už nechce nikdy vracet, takže z tohohle hlediska je celkem pochopitelný, že se mu do memoárů nechce.
- Podle mě ho v 90. letech dost ovlivnila ještě jedna věc, o který se vůbec nemluví – v letech 1995–97 postupně zemřeli Shannon Hoon (týpek z Don't Cry), jeho matka (i když těžko říct, jakej vztah k ní měl) a West Arkeen a ve všech případech to byli lidi, který k němu měli blízko… A do toho se v tý době kompletně rozpadla stará sestava, takže to, že koncertovali až v roce 2001, z tohohle pohledu zase není takový překvapení.
- Co se týče nový desky, Axl se podle mě do ničeho nežene. Nemá důvod. Deska, o který myslel, že třeba ani nikdy nevyjde, je dávno venku a to je podle mě pro něj to hlavní. A její zrod provázelo tolik bolesti a problémů, že se do tý samý řeky Axlovi prostě nechce vkročit, což je pochopitelný.
- Naprosto s tebou souhlasím, měli by vyměnit label a odpoutat se od všech lidí z minulosti, kteří stáli za tím, že se vydání ChinDem tak vleklo… Tím ale netvrdím, že by si za to nemohl i Axl sám, velká část odpovědnosti padá i na něho.
- Bohužel ve světě GN'R je to natolik komplikovaný a mnohdy nepřehledný, že i když se o kapelu zajímáme sebevíc, pořád spíš spekulujeme, než abychom se opírali o fakta. Ale u týhle kapely to tak vždycky bylo, je a bude… Buď to člověk přijme anebo ne…
- Stejně jako Dave v novou desku věřím, a jestli bude za rok, za dva, 2017 a víc (to snad ne), já si počkám, protože jsem si naprosto jistej, že se to čekání vyplatí a ta hudba nakope všem zadek.
- Vedle nový desky bych si moc přál, kdyby s Axlem udělal rozhovor Kurt Loder, protože jejich inteview vždycky stály za to a Axl ho jako jednoho z mála novinářů vždycky respektoval.
- Jo a taky bych si přál, kdyby se udělal pořádnej dokument o Use Your Illusion Tour nebo něco na ten způsob, když nahráli všechny show, ale to je snad pravděpodobnější Axlova autobiografie (z který by byl podle mě bestseller)...

Přidat nový příspěvek