Diskusní téma: Axl N' Slash Rockline interview: leden 1994

Rock in Rio 2011 aj.

Přečetla jsem si všechny příspěvky, které mě docela zarazily, že věříte na alkoholismus Axla !!! Tak to je věc, o které jsem přesvědčená, že je pěkný nesmysl, když je pod dohledem rodiny Lebeisových, kteří by mu tento stav určitě netorelovali. Podle mě je jeho největším problémem žravost, něco podobného měl taky Marlon Brando. A co si budeme povídat, Beta je určitě výborná kuchařka :D Dále co se týká vystoupení na Rock in Rio 2011, narazila jsem na jednu diskuzi, kde se řeší bronchitída, která ho v té době trápila. Jeden fanoušek byl rád, že se tato informace od managementu dostala na světlo, protože byl jediný, kdo upozorňoval, že Axl byl na Rock in Rio 2011 byl nemocný a všichni hned jeho názor zadupali. Viditelně tam přece lapá po dechu. Svoji roli snad sehrál déšť a zakrytá čtecí zařízení, protože Axl se netajil nikdy tím, že texty zapomíná. Určitě tam chtěl udělat skvělou show. Údajně v roce 2012 zase na koncertech v Las Vegas zpíval se streptokokem v krku. Nesoudila bych ho, když ve skutečnosti neznáme pravdu.
A srovnání s Bon Jovim a ostatními ? Podle mě nikdo z nich si neprošel takovým "psychickým" peklem jako Axl, tak bych jeho nadváhu i tolerovala, hlavně ať je zdravý a nepřehání to s Taco Bell :D

Přidat nový příspěvek